projekt nr 5

5. Piaseczyński Piknik Rodzinny


Opis projektu

Piknik rodzinny będzie okazją aby nie tylko miło spędzić czas z rodziną, znajomymi czy sąsiadami, będzie pełnił również funkcję integracyjną dla mieszkańców, promującą aktywne, wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu co będzie doskonale wpisywało się w sportowy charakter miejsca, w którym piknik się odbędzie.
Przewidziane są różne atrakcje, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy. Wśród nich można wyróżnić np. dmuchańce dla dzieci, grę terenową, loterię fantową, konkursy sportowe (biegi, skok w dal, siatkówka, piłka nożna, przeciąganie liny), koncert gwiazdy. Mnogość atrakcji sprawi, że każdy uczestnik pikniku bez względu na wiek, będzie mógł znaleźć coś co go zainteresuje.

Uzasadnienie potrzeby realizacji

Liczba mieszkańców Piaseczna rokrocznie się powiększa. Jednymi z celów 'Piaseczyńskiego Pikniku Rodzinnego' jest integracja mieszkańców jak również zachęcenie do aktywnego, sportowego spędzania wolnego czasu. Różnorodność przewidzianych atrakcji sprawi, że każdy mieszkaniec bez względu na wiek znajdzie na pikniku coś dla siebie - od uczestniczenia w rozgrywkach sportowych po słuchanie występu muzycznego. Co więcej, mieszkańcy będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą sportową jaką posiada Gmina Piaseczno jak również zobaczyć sam kompleks sportowy, który ostatnimi laty uległ rewitalizacji.

Opis lokalizacji

Stadion miejski w Piasecznie ul. 1 Maja 16.

Poszczególne elementy kosztów, wskazane przez wnioskodawcę

1Wynajem sceny 8 000 zł
2Gwiazda estrady15 000 zł
3Konferansjer, ochrona2 000 zł
4Dmuchańce2 500 zł
5Nagrody - loteria 4 000 zł
6Obsługa2 000 zł
7Poczęstunek3 000 zł
8Zakup materiałów na warsztaty2 000 zł
9Wynagrodzenie instruktorów prowadzących zajęcia3 000 zł
10Promocja, ulotki, plakaty1 000 zł

Projekt nie generuje kosztów utrzymania w kolejnych latach